Kloosterstraat

Bergwegel

Lemberge

 

 

Klik hier voor een foto-overzicht van alle medewerkers

Directie

  • Sophie Lejeune
  • Rebecca Pauwels

Secretariaat

  • Sabrina Schollaert
  • Annick Van De Wiele
  • Heidi Vanheuverswyn

Zorgcoördinatoren

  • Mieke De Baets  Kloosterstraat
  • Katrien Sercu  Bergwegel en Lemberge

Zorgleerkrachten

  • Kimberley Steyaert  Kloosterstraat
  • Katrien Sercu Bergwegel en Lemberge
  • Ivan De Schamphelaere - anderstalige nieuwkomers Kloosterstraat

ICT-coördinator

  • Sven Maes

Kleuterschool

Bergwegel

  • Peuterklas/eerste kleuterklas : Anniek Staelens + 1/5 Anke Demoor
  • Tweede/derde kleuterklas: Bruno Coleman + 1/5 Anke Demoor

Kloosterstraat

  • Peuter/eerste kleuterklas A: Kim Taildeman
  • Peuter/eerste kleuterklas B: Leen Waeytens/ Suzanne Schudinck
  • Peuter/eerste kleuterklas C: Ann Mestdagh
  • Tweede kleuterklas A: Helga Van Malderghem
  • Tweede kleuterklas B: Eline De Laender/ Elisa Maebe
  • Derde kleuterklas A: Els Persyn
  • Derde kleuterklas B: Suzy Saelens

Lemberge

  • Peuter/eerste kleuterklas: Marieken Van Der Schaeghe
  • Tweede/ derde kleuterklas: Marleen Baertsoen

Kinderverzorgster

  • Peggy De Schampheleire

Lagere school

Bergwegel

  • Eerste/ tweede leerjaar: Tineke Peters
  • Derde/ vierde leerjaar : Elsje De Paepe
  • Vijfde/ zesde leerjaar: Linde Verspeelt/  Ivan De Schamphelaere

Kloosterstraat

  • Eerste leerjaar A: Sofie De Clercq
  • Eerste leerjaar B: Sofie Steen
  • Tweede leerjaar A: Ine Muylaert
  • Tweede leerjaar B: Jana Vanroose
  • Derde leerjaar A: Liesbeth Thibo
  • Derde leerjaar B: Katleen Van Assche (graadsklas)
  • Vierde leerjaar A: Anneleen Noël/ Isabel Persoons
  • Vierde leerjaar B: Katleen Van Assche (graadsklas)
  • Vijfde leerjaar A: Justine Denys
  • Vijfde leerjaar B: Lien Van Speybroeck (graadsklas)
  • Zesde leerjaar A: Martine Van De Walle/ Mieke Van Zele
  • Zesde leerjaar B: Lien Van Speybroeck (graadsklas)

Lemberge

  • Eerste/tweede leerjaar:  Laura Stevens
  • Derde/vierde leerjaar: Jo De Schamphelaere
  • Vijfde/zesde leerjaar: Soraya Vanbruaene

Lichamelijke opvoeding

  • Anneke Matthijs
  • Mathias Boone
  • Delano Lenaert

Levensbeschouwelijke vakken

Rooms-katholieke Godsdienst

  • Jolien Vanderghote
  • Sofie De Bel

Niet-confessionele zedenleer

  • Carine Van Den Meersschaut
  • Corinne Van Holderbeke

Orthodoxe godsdienst

Protestantse godsdienst

  • Marleen Van Hoornyck

Islamitische godsdienst

  • Zeynep Cesmeli