Kloosterstraat

Bergwegel

Lemberg

 

 

Klik hier voor een foto-overzicht van alle medewerkers

Directie

  • Annelies Steenacker: administratief en financieel directeur – pedagogisch directeur lager onderwijs
  • Sophie Lejeune: communicatie en zorgdirecteur – pedagogisch directeur kleuteronderwijs

Secretariaat

  • Sabrina Schollaert
  • Annick Van De Wiele
  • Heidi Vanheuverswyn

Zorgcoördinatoren

  • Suzy Saelens
  • Laura Stevens

Zorgleerkrachten

  • Kimberley Steyaert - kleuters + 1ste graad Kloosterstraat
  • Mieke De Baets - 2de en 3de graad Kloosterstraat
  • Delano Lenaert - Lemberge
  • Katrien Sercu - Bergwegel
  • Ivan De Schamphelaere - anderstalige nieuwkomers Kloosterstraat

ICT-coördinator

  • Jeroen Gielen

Kleuterschool

Bergwegel

  • Peuterklas/eerste kleuterklas : Anniek Staelens
  • Tweede/derde kleuterklas: Bruno Coleman

Kloosterstraat

  • Peuter/eerste kleuterklas A: Kim Taildeman
  • Peuter/eerste kleuterklas B: Joyce De Ryck
  • Peuter/eerste kleuterklas C: Ann Mestdagh
  • Tweede kleuterklas A: Helga Van Malderghem
  • Tweede kleuterklas B: Eline De Laender
  • Derde kleuterklas A: Els Persyn
  • Derde kleuterklas B: Leen Waeytens

Lemberge

  • Peuter/eerste kleuterklas: Marieken Van Der Schaeghe / Julie De Zutter
  • Tweede/ derde kleuterklas: Marleen Baertsoen

Kinderverzorgster

  • Peggy De Schampheleire

Lagere school

Bergwegel

  • Eerste/ tweede leerjaar: Tineke Peters
  • Derde/ vierde leerjaar : Elsje De Paepe
  • Vijfde/ zesde leerjaar: Linde Verspeelt/  Katrien Sercu

Kloosterstraat

  • Eerste leerjaar A: Sofie De Clercq
  • Eerste leerjaar B: Sofie Steen
  • Tweede leerjaar A: Ine Muylaert
  • Tweede leerjaar B: Jana Vanroose
  • Derde leerjaar A: Liesbeth Thibo
  • Derde leerjaar B: Katleen Van Assche
  • Vierde leerjaar A: Mieke Van Zele/ Isabel Persoons
  • Vierde leerjaar B: Anneleen Noël/ Laurence Baeten
  • Vijfde leerjaar A: Tania Vandenberghe
  • Vijfde leerjaar B: Lien Van Speybroeck
  • Zesde leerjaar A: Martine Van De Walle/ Mieke De Baets

Lemberge

  • Eerste/tweede leerjaar: Waelkens Evy
  • Derde/vierde leerjaar: Jo De Schamphelaere
  • Vijfde/zesde leerjaar: Soraya Vanbruaene

Lichamelijke opvoeding

  • Anneke Matthijs
  • Mathias Boone
  • Delano Lenaert

Levensbeschouwelijke vakken

Rooms-katholieke Godsdienst

  • Nicole Schlich
  • Sofie De Bel

Niet-confessionele zedenleer

  • Carine Van Den Meersschaut
  • Corinne Van Holderbeke

Orthodoxe godsdienst

  • Svitlana Vanhove

Protestantse godsdienst

  • Marleen Van Hoornyck (vervanging: Mirjam Langstraat)

Islamitische godsdienst

  • Zeynep Cesmeli